Górne Gniazdo

Oberża & Pub

Rozgość się w Oberży i rozsmakuj się w naszej tradycyjnej kuchni. Wstąp do Górnego Gniazda, by oglądać sportowe emocje na żywo. Odpocznij w naszych pokojach po długiej podróży. Wszystko to czeka na Ciebie w centrum Tarnobrzega. Oberża Bocianówka i Pub Górne Gniazdo zlokalizowane są w kamienicy na ulicy Szkolnej 5 w centrum miasta w Tarnobrzegu.

Bocianówka - Górne Gniazdo - Pub i Oberża
Smaczna kuchnia

ODKRYJ MENU OBERŻY

Wystrój Oberży nawiązuje do przedwojennego klimatu znajduje się tu mnóstwo elementów dekoracyjnych nawiązujących do tych czasów. Oberża posiada swój niesamowity klimat co sprzyja spędzaniu wspólnych chwil ze znajomymi i rodziną. Dzięki zróżnicowanemu menu każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez wątpienia specjałem Oberży jest Żurek Babci Heli na swojskim zakwasie, dużym powodzeniem cieszą się również nasze zapiekanki , hamburgery czy sałatki. Na zakąskę polecamy nasze baranowskie smarowidło z chlebem żytnim i kiszonym ogórkiem.

Całość natomiast należy celebrować regionalnym piwem.

Zachęcamy do organizacji kameralnych przyjęć okolicznościowych tj. urodziny , imieniny, grupowe rezerwacje wydarzeń sportowych itp.

Realizujemy zamówienia na dowóz na terenie Tarnobrzega. Sala Klimatyzowana.

Darmowy dostęp do Internetu.

ZOBACZ MENU
Bocianówka - Górne Gniazdo - Pub i Oberża
Górne Gniazdo

NAJLEPSZA ZABAWA

Górne Gniazdo usytuowane jest nad „Oberżą Bocianówka” . Wystrój wnętrza zarówno jak Oberża nawiązuje do okresu przedwojennego Tarnobrzega z domieszką atmosfery szalonych imprez.

Pub Górne Gniazdo jest doskonale wyposażony w napoje wyskokowe i napoje bezalkoholowe. Nasze barmanki z uśmiechem serwują wyśmienite drinki.
„Specjały” Pubu dopasowujemy zgodnie z sezonowością.

W okresie jesienno-zimowym polecamy różnorodne grzańce Górnego Gniazda a w porze wiosenno-letniej lekkie drinki chłodzące.

Tylko u Nas w Tarnobrzegu weekend rozpoczyna się już w czwartek :). Właśnie w ten dzień zapraszamy wszystkich studentów na karaoke show i piwko w promocyjnej cenie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej .

W piątkowy wieczór zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać lub odwrotnie tych którzy lubią słuchać :). W sobotę urządzamy disco party zazwyczaj w stylu lat 80-tych, 90-tych z domieszką współczesnych klimatów. Poza tym Nasz pub transmituje wszystkie ważne wydarzenia sportowe o czym informujemy na Naszym facebooku firmowym.

Organizujemy kameralne spotkania okolicznościowe tj. urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie itp.

REZERWACJE
Noclegi w centrum

NASZE POKOJE

Curabitur quas nets lacus ets nulat iaculis loremis etis nisle varius vitae seditum fugiatum ligula aliquam qui sequi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit rutrum eleif arcu sit aspernatur nets fugit, sed quia.

ZOBACZ POKOJE
Letnie wieczory

WITAMY W OGRÓDKU

Od wiosny do późnej jesieni zapraszamy do naszego ogródka. Przeznaczony jest on aż dla 100 os. Ogródek wyposażony jest w pełnowymiarowy telewizor. W cieniu parasola można wypić piwko, zasmakować grillowych dań prosto z rusztu i zobaczyć z przyjaciółmi pasjonujący mecz.

ZOBACZ OGRÓDEK
Bocianówka - Górne Gniazdo - Pub i Oberża