Agroturystyka

Zagroda

Witamy w Zagrodzie Bocianówka. Tutaj odpoczniesz od dnia codziennego i odetchniesz świeżym, wiejskim powietrzem. To idealne miejsce zarówno na rodzinny urlop, jak i wyjazd firmowy.

Bocianówka - Agroturystyka
Odpoczynek i natura

NASZE POKOJE

Nasze gospodarstwo Agroturystyczne „ Bocianówka – Zagroda” jest położone w jednym z bardziej urokliwych podkarpackich miasteczek znanym z wspaniale zachowanego zamku zwanym „ Małym Wawelem” w Baranowie Sandomierskim.
Oddajemy do Państwa dyspozycji gustownie urządzone pokoje i studia w klimacie wiejskich posiadłości ziemskich z XIX w.

W Naszej Agroturystyce będą Państwo mieli okazję obcować z historycznymi, stylowymi przedmiotami, które znajdują się w na każdym kroku w naszej Bocianówkowej Zagrodzie.

Nasze gospodarstwo nie pozostaje jednak w tyle – oferujemy dostęp do Internetu WIFI, telewizje TV SAT. Nasz dom i studia, posiadają w pełni wyposażoną kuchnie ( lodówka, sprzęt kuchenny, mikrofala).

Agroturystyka Bocianówka w Baranowie Sandomierskim

Urządzając Gospodarstwo Agroturystyczne Bocianówka zadbaliśmy o wszelkie udogodnienia dla naszych Gości. Przygotowaliśmy komfortowe pokoje o różnej wielkości. Do dyspozycji Gości mamy oddajemy pokoje 1,2,3,4-osobowe oraz przestronne studia przeznaczone dla 5 osób. Większość pokoi jest wyposażona w łazienki, część pokoi przydzielona jest do łazienek ogólnych.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych Gości. Dlatego cała agroturystyka otoczona jest murem i drewnianym płotem. Agroturystyka Bocianówka jest zagospodarowana oraz posiada bezpieczny monitorowany parking.

Nasze miejsce grillowe sprzyja spotkaniom towarzyskim przy pysznym jedzeniu i mocnych trunkach.

Gościom agroturystyki Bocianówka polecamy tradycyjnie przyrządzone posiłki z najlepszych produktów, które przygotowujemy własnoręcznie.

ZOBACZ POKOJE

Zapraszamy do Agroturystyki Bocianówka! Zarezerwuj nocleg już dziś i ciesz się wypoczynkiem.

Zapraszamy

Rezerwuj pokoje

Organizujemy spotkania okolicznościowe różnego typu min. Spotkania integracyjne, wesela, chrzciny, komunie, jubileusze itp. a także biesiady ogniskowo-grillowe przy muzyce.
Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O naszych walorach może świadczyć wielu zadowolonych klientów tych indywidualnych jak i grupowych.

Mieliśmy zaszczyt gościć u Nas:

Zespół Sztywny Pal Azji, Zijo, Masters, Power of Trinty, Vava Muffin, Farben Lehre, Closterkeller, Kabaret Młodych Panów, Halinka Młynkowa, Jan Nowak z filmu „Nad Niemnem”, Łukasz Nowicki oraz wielu innych.

ZRÓB REZERWACJĘ
Bocianówka - Agroturystyka

Agroturystyka Bocianówka bierze udział w projekcie Green Velo. Wypożyczalnia rowerów (bezpłatna) znajduje się na Rynku w Baranowie Sandomierskim, ok. 1. km od Agroturystyki. Szczegółowe informacje na temat projektu Green Velo znajdą Państwo tutaj.

Dodatkowo w gospodarstwie istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów do nordic walking. W pobliżu znajduje się trasa do uprawiania tej dyscypliny sportu (zobacz trasę).