Oferty

specjalne

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, szkoły, grupy zorganizowane, firmy i wszystkich tych, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w Agroturystyce Bocianówka.

Organizujemy przyjęcia, wesela i spotkania. Pomagamy w organizacji wycieczek w regionie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Agroturystyka „Bocianówka – Zagroda” organizuję różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe jak i imprezy plenerowe w niezwykle malowniczej scenerii.

Specjalizujemy się w organizowaniu wesel, bankietów, komunii, świąt rodzinnych, imprez firmowych i przyjęć pośród bujnej i aromatycznej zieleni.

Przygotowaliśmy do państwa dyspozycji:

- noclegi w stylowych pokojach - miejsce na grill i ognisko (serwujemy karkówkę, schab pieczony, kiełbaski itd.)
- doskonałą kuchnię tematyczną - np. stół staropolski, stół śródziemnomorski

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć, spotkań plenerowych oraz bogata oferta cateringowa pozwala nam na zapewnienie satysfakcji naszym klientom. Jesteśmy przygotowani na organizowanie imprez plenerowych.

Służymy również pomocą w zorganizowaniu wszelkich dodatkowych atrakcji takich jak Lampiony Szczęścia, przejażdżki bryczkami oraz kuligi z pochodniami, które uprzyjemnią Państwu pobyt na terenie Agroturystyki „Bocianówka - Zagroda”.

Oferujemy:

- przyjęcia okolicznościowe
- piknik, grill - biesiada grillowa
- przyjęcia w stylu wiejskim