Agroturystyka

Nasze Pokoje

W naszej „Bocianówce” – wyjątkowym gospodarstwie agroturystycznym, gdzie zatrzymał się czas – dysponujemy 25 miejscami noclegowymi w stylu retro z unikatowym wyposażeniem, wszystkie z bezprzewodowym dostępem do internetu, większość z łazienkami, wszystkie z telewizją satelitarną oraz barkami herbacianymi.

Domownicy mogą korzystać z wyposażonej kuchni oraz mają możliwość zamówienia całodobowego wyżywienia, zakupu napoi i piwa regionalnego.

Wszystkie pokoje mają różny wystrój oraz posiadają swoje nazwy.

Na terenie gospodarstwa dla Państwa wygody i rozrywki zapewniamy mnóstwo atrakcji – miejsce na biesiady  grillowo – ogniskowe imprezy integracyjne, imprezy tematyczne a wszystko to w pięknie zaaranżowanym i zagospodarowanym ogrodzie.

Nasze pokoje:

Studio De Luxe

Studio dla 5 osób dwupoziomowe z łazienką, z wyposażonym aneksem kuchennym, kominkiem, TV-SAT, Wi-Fi

Studio Maciejówka

Studio dla 5 osób dwupoziomowe z łazienką, z wyposażonym z aneksem kuchennym, kominkiem, TV-SAT , Wi-Fi

Kwiatowy

Pokój 3 osobowy z łożem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym bez łazienki w pokoju. Dostęp do kuchni oraz łazienki przy kuchni. Pokój wyposażony w TV-SAT , Wi-Fi.

Mieszczański

Pokój 3 osobowy z łazienką w tym łóżko matrymonialne i łóżko 1 osobowe. TV-SAT, dostęp do internetu. W holu znajdują się aneks kuchenny oraz kominek. Istnieje możliwość wykorzystania tego pokoju jako 2 os. z łazienką.

Moulin Rogue

Romantyczny pokój 2 osobowy z łazienką, z łóżkiem małżeńskim ,TV-SAT ,Wi-Fi. W holu aneks kuchenny i kominek. Pokój może być pokojem 1 osobowym.

Czworaki

Pokój 2 osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami bez łazienki – łazienka dla tego pokoju znajduje się w holu wraz z kominkiem i aneksem kuchennym. W pokoju TV-SAT, Wi-Fi.

Ażurowy

Pokój 3 osobowy na poddaszu z łóżkiem matrymonialnym i łóżkiem 1 osobowym z łazienką, TV-SAT, Wi-Fi. W holu znajduje się aneks kuchenny oraz kominek. Istnieje możliwość wykorzystania tego pokoju jako 2 osobowy z łazienką.

Malinowy

Pokój 2 osobowy na poddaszu z łóżkiem matrymonialnym bez łazienki., TV-SAT, Wi-Fi .Łazienka znajduje się na korytarzu na poddaszu. Pokój może być pokojem 1 osobowym.

Samara

Pokój 2 osobowy na poddaszu z łóżkiem matrymonialnym bez łazienki., TV-SAT, Wi-Fi .Łazienka znajduje się na korytarzu na poddaszu. Pokój może być pokojem 1 osobowym.

Cennik:

Pokój 1 os. z łazienką 100 PLN
Pokój 1 os bez łazienki 80 PLN
Pokój 2 os. z łazienką 140 PLN
Pokój 2 os. bez łazienki 120 PLN
Pokój 3 os. z łazienką 160 PLN
Pokój 3 os. bez łazienki 140 PLN
Studio 5 os. salon + łazienka 250 PLN


Przy grupach zorganizowanych oraz przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji cen. Ceny obowiązują od 01.01.2023 r. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 kończy następnego dnia o godzinie 12.00.

Dostawka 50 PLN
Pralnia 30 PLN / pranie
Rower * bezpłatnie

* Rowery można wypożyczyć w sezonie wiosenno-letnim bezpośrednio w Agroturystyce