Bocianówka

Tawerna

Witamy w Tawernie Bocianówka. Malowniczo położona nad Jeziorem Tarnobrzeskim restauracja to idealne miejsce na rodzinny obiad i udane spotkanie firmowe.

Miejsce

SPOTKAŃ

Tawerna Bocianówka umiejscowiona jest nad jeziorem tarnobrzeskim w budynku Mariny która posiada własna bazę noclegową oraz przestronny hangar z opieką bosmana nad powierzonym sprzętem do uprawiania sportów wodnych.

Już samo usytuowanie restauracji określa żeglarski charakter naszego lokalu. Przepiękny widok z tarasów na przystań i jezioro tarnobrzeskie oraz marynistyczne wnętrze pozwalają spędzić niezapomniane chwile degustując potrawy z kuchni regionalnej i nie tylko.

REZERWACJE
Wydarzenia

SPECJALNE

Tawerna Bocianówka składa się z sali restauracyjnej, sali konferencyjnej, w sezonie letnim z przylegającego ogródka oraz namiotu w którym można zakupić wyśmienite dania z grilla oraz smaczne zapiekanki i hamburgery.

Organizujemy spotkania okolicznościowe różnego typu (chrzciny, komunie, spotkania firmowe, śluby, urodziny , jubileusze, grille itp.)

REZERWACJE
Odkryj

Menu

Menu Tawerny Bocianówka z pewnością zadowoli podniebienia zarówno mieszkańców Tarnobrzega jak i licznie odwiedzających jezioro turystów. Po dobrym posiłku warto spróbować schłodzonego lanego cydru, piw regionalnych, koktajli oraz Tawernowego domowego ciasta.

Nasza restauracja jest przyjazna dla Wszystkich gości. Nasi „najmłodsi” również znajdą coś dla siebie. Specjalnie dla Nich opracowaliśmy specjalne menu dla dzieci. W oczekiwaniu na posiłek swobodnie mogą bawić się w Naszym kąciku zabaw lub na przy restauracyjnym nowoczesnym placu zabaw.

ZOBACZ MENU