Atrakcje

nad Jeziorem

Jezioro Tarnobrzeskie to nie tylko wspaniała okolica, ale również świetne atrakcje.

Jeśli chcesz odpocząć, oderwać się od trudów codziennej egzystencji nie musisz szukać daleko!

Przyjedź do Mariny Tarnobrzeg 🙂

W nowo wybudowanym i nowocześnie wyposażonym kompleksie, położonym nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego można znaleźć ciszę i pokój.

Do dyspozycji Naszych gości udostępniamy 40 miejsc noclegowych w pokojach wieloosobowych. Pokoje  są przestronne, wyposażone w  wygodne łóżka  i  niezbędne sprzęty.  Łazienki  znajdują się na korytarzu, są wspólne dla wszystkich mieszkańców Mariny , ale gwarantujemy , że zawsze wzorowo czyste.Na terenie całego obiektu dostępne jest szerokopasmowe, darmowe łącze Wi-Fi.

Mieszkańcy  Mariny mogą skorzystać z wyżywienia, które serwowane jest w mieszczącej się w tym samym budynku Tawernie Bocianówka.

W skład kompleksu Marina Tarnobrzeg, oprócz części noclegowej, wchodzi również infrastruktura,  niezbędna do uprawiania sportów wodnych .  Przestronny hangar, wyposażony w narzędzia szkutnicze, oraz doświadczony bosman gwarantują profesjonalną opiekę nad powierzanym sprzętem. Do dyspozycji naszych gosci jest wypożyczalnia sprzętu pływającego.

Przy kei Mariny jest miejsce do cumowania dla 40 jednostek pływających.

Na terenie kompleksu są dwie altany ogniskowo-grillowe, w których można zorganizować spotkanie towarzyskie na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do Mariny Tarnobrzeg nad Jezioro Tarnobrzeskie

Marina Bocianówka
Marina Bocianówka
Marina Bocianówka

W Tarnobrzegu, w pobliżu Jeziora Tarnobrzeskiego, znajduje się „poligon” do gry w Paintball. Według miesięcznika CKM Paintball Tarnobrzeg to najlepszy teren do gry w tej części Polski!

Nasz poligon wielokrotnie wykorzystywany jest do zajęć taktycznych Jednostek Specjalnych, Jednostek Wojskowych oraz Straży Pożarnych i Jednostek Ratownictwa Medycznego.

Paintball jest źródłem niezwykłych emocji i doznań. Wymaga nie tylko celnego oka, ale też myślenia strategicznego i pracy zespołowej. To najbardziej atrakcyjna forma imprez integracyjnych. Dzięki temu paintball jest idealną rozrywką dla całej rodziny, a także oryginalnym pomysłem na wieczory kawalerskie, urodziny, spotkania klasowe, czy też firmowe imprezy integracyjne.

Dostarczenie dużej dawki adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń uczestnikom naszych militarnych rozgrywek jest naszym najważniejszym celem. Stawiamy na mocne przeżycia, silne sojusze miedzy zawodnikami oraz ognistą rywalizację.
Paintball Tarnobrzeg to także rozgrywki dla dzieci powyżej 7 roku życia na specjalnym sprzęcie SplatMaster .

Zastrzel nudę kolorowymi kulkami na poligonie Paintball Tarnobrzeg:

www.tarnobrzeg-paintball.pl

tel. 509 674 558

Bezpośrednio nad Jeziorem Tarnobrzeskim zlokalizowana jest największa tyrolka w Polsce. Długość zjazdu wynosi 500 m a prędkość którą można rozwinąć dochodzi do 50 km/h. Atrakcja adresowana jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dwie liny trakcyjne umożliwiają emocjonujące zjazdy w parach. Wszyscy śmiałkowie mogą liczyć na duży zastrzyk zdrowej adrenaliny.

Instalacja zlokalizowana jest w okolicy wyspy, najwygodniejszy dojazd znajduje się od ulicy Ocickiej lub drogą opaskową jeziora (ok. 1,5 km od Tawerny Bocianówka).
Dodatkowe informacje na www.zipline.pl